پرشین سیفتی

پرشین سیفتی

پرشین سیفتی محصولات دورف تجارت نمای اکسین اصفهان ایمن سپاهان نمایندگی انحصاری پخش توزیع

شرکت تجارت نمای اکسین صاحب امتیاز و تولید کننده اصلی محصولات ایمنی ™Persian Safetyمی باشد. ™Persian Safetyبرندی ایرانی است که در اداره کل ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده است. کلیه محصولات ™Persian Safetyدارای استاندارد CEیا ANSIبوده و همچنین دارای گواهی استاندارد از موسسه تحقیقات و تعلیمات بهداشت کار نیز می باشند. اهم فعالیت های این واحد تجاری در طی این دوره در مناطق خوزستان (اهواز)، پارس جنوبی (عسلویه) و کشور امارات متحده عربی (دبی) بوده است.

 

جزئی از فعالیت های شرکت تجارت نمای اکسین بشرح ذیل می باشد:

•تولید محصولات ایمنی طبق استانداردهای جهانی از قبیل کلاه های ایمنی ، شیلد های محافظ صورت ، عینک های ایمنی ، گوشی های صداگیر ، البسه ایمنی ، پوسترهای ایمنی ، جعبه کمک های اولیه کیفی ، نوارهای خطر در سایز های مختلف و ... با برند ثبت شده ایرانی ™Persian Safetyو توزیع این محصولات در ایران ، امارات ، عراق و چند کشور دیگر.

•تهیه و توزیع لوازم ایمنی و آتش نشانی و بهداشت محیط زیست که در داخل ایران تولید می شوند.

•انجام قراردادهای تجاری در زمینه واردات و صادرات انواع لوازم از جمله ایمنی و آتش نشانی.

•قبول سفارش تولید اجناس مورد نیاز داخلی برای تولید در خارج از کشور بالاخص تولید لوازم در کشور های پاکستان ، تایوان و مالزی ، ارسال و وارد نمودن محصولات مذکور از مرزهای مجاز کشور .

•تولید و توزیع البسه و پوشاک و دستکش های کارگری و چرمی و مهندسی و خالدار از تولیدی های داخل کشور که طرف قرارداد این واحد تجاری می باشند.

تجربه، تخصص، صداقت و سرعت عمل خط مشی اصلی شرکت تجارت نمای اکسین می باشد.

.: به اميد ايراني بهتر :.

   

مطالب مرتبط:

کاتالوگ معرفی ویژگی های کلاه ایمنی درف 7

کاتالوگ معرفی ویژگی های عینک های ایمنی پرشین سیفتی