فهرست محصولات این تولید کننده ATG

ای تی جی ATG دستکش ایمنی ایمن سپاهان نمایندگی عاملیت اصفهان

آرمان های اصلی ما

برای طراحی، توسعه و تولید دستکش هایی که بتوانند کیفیت بالا، راحتی و ارزشی بالا را ایجاد کنند، محصولات ما بر اساس 4 اصل شکل گرفته است:


1-نوآوری
2-کیفیت
3-کره زمین و مردم
4-همکاری و مشارکت طولانی مدت

این 4 اصل، عامل اصلی شکل گیری زنجیره تامین گروه صنعتی ای تی جی ATG شده است.

اصولی که به آن پایبند هستیم

نوآوری

نیاز های شما مسیر تحقیقات ما را مشخص می کند

تکنولوژی های استفاده شده در دستکش های ما براساس نیاز ها و تحقیقات بازار و با آخرین فناوری های روز دنیا دائما و پیوسته در حال توسعه هستند. به این وسیله ما در تلاشیم تا بطور پیوسته تجربه مشتری را از طریق نوآوری ها افزایش دهیم. در مسیر موفقیت با چالش هایی روبرو هستیم که این چالش ها توسط تیم تحقیق و توسعه ما که در قلب قسمت تولید قرار گرفته است بررسی و حل می شوند علاوه بر فعالیت داخلی، تیم تحقیق و توسعه ATG با بهترین دانشگاه ها، صنایع و کارشناسان جهان نیز همکاری می کند. این روش باعث افزایش بهره وری و تبادل اطلاعات شده و مسیر و زمان توسعه را کاهش می دهد.

کیفیت

هه چیز تحت کنترل ماست.

چیزی که هیچگاه ATG از آن غافل نخواهد شد کیفیت است. در سیاست ما هیچ گونه برون سپاری وجود ندارد. تمامی مراحل تولید بصورت 100 % تحت کنترل بوده و تک تک مراحل با دقت زیر نظر گرفته می شوند. تمامی مراحل تامین مواد اولیه، آماده سازی نخ، بافتن دستکش ها، روکش و شستشو بطور مستقیم توسط ATG انجام می شوند. ما برای تضمین کیفیت و ضمانت محصولاتمان از هیچ تلاشی دریغ نمی کنیم.

زمین و مردم

کره زمین و مردم آن برای ما ارزشمندند.

برنامه ما تحت عنوان HandCare این اطمینان را به مشتریان و همه افرادی که از دستکش های ما استفاده می کنند، می دهد که محصولات ما هیچ ضرری برای پوست نداشته و هیچ یک از مراحل تولید به محیط زیست آسیبی نمی رساند.

ISO 14001 مدیریت زیست محیطی:

یک تیم اختصاصی بصورت پیوسته تاثیرات کوتاه و بلند مدت هر یک از مراحل تولید را اندازه گیری کرده و تحت نظر می گیرد. به عنوان مثال در بخش تصفیه آب، ما آب جمع آوری شده از باران را تصفیه کرده و در مراحل شستشو مورد استفاده قرار می دهیم. تمامی مراحل تولید ما دارای ISO 14001 هستند.

حفاظت از سلامت انسان و محیط زیست:

تمامی مراحل تولید ما در راستای الزامات و مقررات استاندارد اروپایی REACH می باشد.(ثبت، ارزیابی، اجازه و محدودیت مواد شیمیایی)

همه دستکش های ما عاری از هرگونه افزودنی خطرناک بوده و علاوه بر این ما تضمین می کنیم که همه محصولات چه امروز و چه در آینده بدون استفاده از مواد شیمیایی مضر تولید می شوند.(SVHC)

ما از هیچ تلاشی برای اطمینان از تجربه خوب دستکش های ATG هم برای شما و هم برای محیط زیست دریغ نمی کنیم. ما تمام تلاش خود را از ابتدای تولید تا انتها به کار می گیریم تا تضمین کنیم که دستکش های ما 100 % ضد حساسیت بوده و مناسب ترین دستکش روی زمین برای دستان شما هستند.

مشارکت و همکاری

ما برای همکاری های طولانی مدت ارزش قائلیم

مصرف کنندگان برای ما ارزشمند هستند. ما می دانیم که باید دستکش های ما همیشه و همه جا در دسترس باشند. به عنوان یک کسب و کار جهانی ما ارزشی را که توزیع کننده می تواند در بازار ایجاد کند را می شناسیم. این توزیع کننده است که به مصرف کننده به صورت روزانه خدمات ارائه می کند. نقش ما حمایت، آموزش و تعلیم نمایندگان است تا او را به سفیر برندمان تبدیل کنیم. در صورت نیاز ما برای حمایت از نماینده خود در دسترس خواهیم بود.

محیط زیست برای ما بسیار ارزشمند است

زیرا حفظ زمین و مردم آن مسئولیتی است که ما آن را جدی می گیریم.

در همین راستا و در جهت حفظ محیط زیست، یک تیم اختصاصی بصورت پیوسته تاثیرات کوتاه و بلند مدت هر یک از مراحل تولید را اندازه گیری کرده و تحت نظر می گیرد. همچنین تخصص این تیم، به ما در بهبود کارایی و به حداقل رساندن رد پای ما در محیط زیست کمک می کند. کلیه این اقدامات و برنامه HandCare در راستای استاندارد ISO 14001 می باشند.

تمامی مراحل تولید ما در راستای الزامات و مقررات استاندارد اروپایی REACH می باشد. (ثبت، ارزیابی، اجازه و محدودیت مواد شیمیایی)

ما در دستکش های خود اصول بهداشتی را در جهت به حداقل رساندن بو رعایت می کنیم. فناوری Sanitized همانند ماده بو زدا عمل می کند که دستکش ا با طراوت نگاه می دارد تا همچنان حس ایمنی و امنیت را ایجاد کند. لازم به دکر است که ATG از درجه خاصی از Sanitized استفاده می کند که فاد مواد شیمیایی مضر و سرطان زا است.

ما برنامه HandCare خود را در همه محصولات ATG استفاده می کنیم. ما بی ضرر بودن و ایمنی کارکنان خود را در مراحل تولید تضمین می کنیم و برای اطمینان از تمیز بودن دستکش ها، شستشو را به عنوان یک مرحله از تولید حساب کرده و تک تک محصولات تولیدی را شستشو می کنیم.

در فرآیند این شستشو فقط از آب باران تصفیه شده استفاده می شود. این اقدام تازگی و طراوت دستکش را پس از خارج شدن از بسته بندی و بر اساس استاندارد Oeko-Tex تضمین می کند.

همچنین دستکش های ما دارای استاندارد Skin Health-Alliance بوده و هیچ ضرری به پوست دست نمی رسانند. گواهی حفظ سلامت پوست برای اولین بار در صنعت ایمنی توسط این شرکت اخذ شده و به مشتریان و کاربران حرفه ای دستکش این اطمینان را می دهد که محصولات ATG هیچگونه آسیبی به پوست نمی رسانند.

ما تضمین می کنیم که تجربه استفاده از دستکش های ATG، تجربه ای مملو از لطافت هم برای پوست و هم برای محیط زیست باشد. ما تمام تلاش خود را از ابتدای تولید تا انتها می کنیم تا تضمین کنیم که دستکش های ما 100 % ضد حساسیت بوده و مناسب ترین دستکش جهان برای دستان شما هستند.

چه چیزی دستکش های ATG را متمایز می کند؟

سیستم فناوری دستکش های ATG بطور مداوم توسط گروهی حرفه ای، با توجه به تحقیقات و تحلیل بازار و منطبق با آخرین تکنولوژی های روز دنیا در حال توسعه است. بر همین اساس ما پیوسته و با استفاده از نوآوری های جدید در حال بهبود تجربه مشتری هستیم.

چرا؟ زیرا ما پیچیدگی انتخاب و اجرای پروژه های ایمنی را که همه نیاز های شما را برطرف کند درک کرده ایم. از یک سو نیروی انسانی پیوسته درخواست دستکش های راحت تر دارد و از سوی دیگر تلاش بر این است که آسیب ها و هزینه های ناشی از آن به حداقل رسیده و بهره وری کارگر افزایش یابد. و بهره وری کارگر را با معیار ها و ویژگی های ایمنی ترکیب کنیم. همچنین به تازگی فناوری جدیدی به دستکش های خود اضافه کرده ایم که وظیفه مراقبت از دست را در حین کار و بعد از آن بر عهده دارد.

هر یک از تکنولوژی های به کار رفته در دستکش های ATG در یکی از دسته های زیر جای می گیرد:

1- راحتی

2- کارایی

3- حفاظت دست

این تکنولوژی ها به صورت تکی و یا جمعی استفاده می شود تا به شما دستکشی ارائه دهیم که به لطف همکاری با "اتحادیه جهانی حفاظت از پوست" کاملا با پوست سازگار است. تمامی دستکش ها با ماندگاری بالا طراحی شده اند و امکان شستشو و استفاده مجدد را دارند تا نشان دهیم، ما برای پول شما ارزش قائلیم.

بیشتر
در هر صفحه