تعداد بازید: 132


آداپتور دو کارتريجي ماسک تمام صورت TR2002 - DUPLA adapter اسپاسیانی Spasciani مشاهده عکس بزرگتر

آداپتور دو کارتريجي ماسک تمام صورت TR2002 - DUPLA adapter اسپاسیانی Spasciani

جدید

Give a Name

از این آداپتور برای تبدیل ماسک تک فیلتره به دو کارتریج در ماسک های تمام صورت TR2002 با کارتریج های سری 2000 استفاده می شود. آداپتور  DUPLA از جنس پلیمر نشکن با قابلیت تحمل گرمای زیاد می باشد.

محصولات مرتبط

توضیحات

آداپتور دو کارتریجی ماسک تمام صورت TR2002 - DUPLA adapter اسپاسیانی Spasciani

آداپتور دو کارتريجي ماسک تمام صورت TR2002 - DUPLA adapter

حفاظت دستگاه تنفسی:

محافظت از ریه ها و به طور کلی سیستم تنفسی امری اجتناب ناپذیر است که هر گونه سهل انگاری در این زمینه می تواند موجب بروز مشکلات تنفسی گردد. برای اجتناب از مشکلات تنفسی احتمالی حین کار لازم است تا از ماسک های تنفسی، رسپیراتورها، سیستم های تنفسی و ... استفاده گردد. امروز شاهد تنوع بسیار وسیعی از این قبیل ماسک ها هستیم که در این بین محصولات شرکت هایی همچون 3M ,Spasciani به لحاظ کیفیت، قیمت، اخذ گواهی استاندارهای ایرانی و ... پر رنگ تر است.

درباره سازنده:

شرکت اسپاسیانی( Spasciani  ) در سال 1892 توسط Riccardo Spasciani در بهبوحه ی صحبت هایی که از اهمیت و نقش به سزای پیشگیری از بروز حوادث مطرح شده بود از دل یک کارگاه کوچک در شهر میلان قدیم متولد و پا به عرصه ی رقابت گذاشت. با رشد سریع و پیوسته ای که شرکت اسپاسیانی Spasciani  تا به حال داشته، یک سابقه ی 46 ساله ای از خود به جا گذاشته است. در حال حاضر شرکت اسپاسیانی یکی از تامین کنندگان تجهیزات نظامی وزارت دفاع ایتالیا می باشد. در ابتدا تولیدات ماسک این شرکت به ماسک های ضد گرد و غبار خلاصه می شد، رزوگاری که اصلی ترین عامل تهدید سلامتی کارگران سیلیکون بود اما پس از سال های 1930  سیستم های تنفسی مدار بسته معرفی و تولید شدند.

آزمایشگاه مجهز و پیشرفته ی شرکت اسپاسیانی Spasciani  ، یک نقطه ی عطف افتخار آفرین برای آن شرکت است. تمامی محصولات پس از فرآیند تولید مورد بازرسی و بررسی های بسیار دقیق، با استفاده از پشرفته ترین تجهیزات، قرار می گیرند. کلیه ی محصولات تولیدی شرکت اسپاسیانی Spasciani با استاندارد CE اروپا تولید و عرضه می شوند. همچنین لازم به ذکر است که از سال 1995 شرکت اسپاسیانی Spasciani موفق به اخذ گواهینامه ی ISO 9000 گردیده است.

توضیحات:

از این آداپتور برای تبدیل ماسک تک فیلتره به دو کارتریج در ماسک های تمام صورت TR2002 با کارتریج های سری 2000 استفاده می شود. آداپتور  DUPLA از جنس پلیمر نشکن با قابلیت تحمل گرمای زیاد می باشد.

ویژگی ها:

جنس بدنه: نایلون

جنس واشرها: EPDM

وزن: 68 گرم

نقاط قوت:

نقاط ضعف:

موارد استفاده :

*  مطالب مرتبط:

ماسک تمام صورت لاستیکی اسپاسیانی Spasciani ایتالیا TR_2002 CL3

چگونه یک ماسک انتخاب کنیم؟

گواهینامه استاندارد محصول

مشخصات فنی محصول

نقد و بررسی کاربران

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید بدهید.